Hendelseskalender

Forrige år Forrige måned Neste måned Neste år
Etter måned Etter uke I dag Hopp til spesifikk måned
April 2019
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
   
 
                   
                         
  Dato Tid Andakt/Tale Annen info :   Dato Tid Andakt/Tale Annen info :  
  SØNDAG 06.jan 1100 Carl Otto Tønnessen     FREDAG 29.mar 1932 Asbjørn Vegge NLM  
  SØNDAG 13.jan 1800 Årsmøte     SØNDAG 31.mar 1100 Asbjørn Vegge NLM / SSK  
  Tirsdag 15.jan 19.00/20.15 Halås/Nes Bibelkurs   ONSDAG 03.apr 1930 Bønn&vitne-møte    
  Onsdag 16.jan 19.00/20.15 Halås/Nes Bibelkurs   SØNDAG 07.apr 1100 E. Ripegutu SSK  
  Torsdag 17.jan 19.00/20.15 Halås/Nes Bibelkurs   ONSDAG 10.apr 1930 Bønn&vitne-møte    
  Fredag 18.jan 19.00/20.15 Halås/Nes Bibelkurs   SØNDAG 14.apr 1100 Edv. Foss Palmesøndag  
  SØNDAG 20.jan 1100 Per Gunstein Nes     TORSDAG 18.apr 1100 Edv. Foss Skjærtorsdag  
  Tirsdag 22.jan 19.00/20.15 Persson/Aud K Ringvoll Bibelkurs   MANDAG 22.apr 1100 Edv. Foss 2.påskedag  
  Onsdag 23.jan 19.00/20.15 Persson/Aud K Ringvoll Bibelkurs   TIRSDAG 23.apr 1130 Tirsdagskafe'    
  Torsdag 24.jan 19.00/20.15 Persson/Aud K Ringvoll Bibelkurs   ONSDAG 24.apr 1700 DUGNAD    
  Fredag 25.jan 19.00/20.15 Persson/Aud K Ringvoll Bibelkurs   FREDAG 26.apr 1900 R.Evensen Finnmark  
  SØNDAG  27.jan 1100 Aud Karin Ringvoll SSK   SØNDAG 28.apr 1100 R.Evensen Damekoret /SSK  
  SØNDAG  03.feb 1100 Leif Holte NLM -/SSK   SØNDAG 05.mai 1100 Bernt Stray SSK  
  ONSDAG 06.feb 1930 Bønn&vitne-møte     ONSDAG 08.mai 1930 Bønn&vitne-møte    
  FREDAG 08.feb 1800 Basar Gutteforeningen   SØNDAG 12.mai 1700 S.Skolen, Audhild Vårfest  
  SØNDAG 10.feb 1700 Line C. Ringvoll     ONSDAG 15.mai 1930 Bønn&vitne-møte    
  ONSDAG 13.feb 1930 Bønn&vitne-møte     SØNDAG 19.mai 1100 Øyv. Benestad    
  SØNDAG 17.feb 1100 Arne Arnesen     TIRSDAG 21.mai 1130 Tirsdagskafe'    
  TIRSDAG 19.feb 1130 Tirsdagskafe'     ONSDAG 22.mai 1930 Bønn&vitne-møte    
  ONSDAG 20.feb 1930 Bønn&vitne-møte     SØNDAG 26.mai 1100 NLM NLM  
  SØNDAG 24.feb 1100 Johann J. Aurebekk     ONSDAG 29.mai 1930 Bønn&vitne-møte    
  ONSDAG 27.feb 1930 Bønn&vitne-møte     SØNDAG 02.jun 1100 Ingunn Holm    
  SØNDAG 03.mar 1100 Livar Veggeland NLM /  SSK   ONSDAG 05.jun 1930 Bønn&vitne-møte    
  ONSDAG 06.mar 1930 Bønn&vitne-møte     MANDAG 10.jun 1100 Edv. Foss 2.pinsedag  
  SØNDAG 10.mar 1700 Alle sammensamling     ONSDAG 12.jun 1930 Bønn&vitne-møte    
  Ons-Søn 13-17.mars 1930/1100 Jørgen Tønnessen *Møteuke /SSK   SØNDAG 16.jun 1100 Lokale krefter    
  TIRSDAG 19.mar 1130 Tirsdagskafe'     TIRSDAG 18.jun 1130 Tirsdagskafe'    
  ONSDAG 20.mar 1930 Bønn&vitne-møte     ONSDAG 19.jun 1930 Bønn&vitne-møte    
  SØNDAG 24.mar 1100 W&J Slimestad SSK   ONSDAG 26.jun 1930 Bønn&vitne-møte    
  ONSDAG 27.mar 1930 Asbjørn Vegge NLM   TIRSDAG 23.jul 1130 Tirsdagskafe' ??  
        * Milly og Oddny synger 17.mars kl 11     SSK: Søndagsskole 11.01.2019  

 

Vis hendelser fra alle kategorier


Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates